Adalet yürüyüşünde gözaltı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Ankara'dan İstanbul'a başlattığı 'Adalet Yürüyüşünün 3'üncü gününde, şüpheli 1 kişi yaka paça gözaltına alındı. Polis ekiplerinin 3'üncü gündeki yoğun güvenlik önlemleri dikkatlerden kaçmazken, yürüyüş için özel ekip kurulduğu belirtildi.
GÜNDEM , 17 Haziran 2017 Cumartesi, 13:55
Adalet yürüyüşünde gözaltı

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun 'Adalet Yürüyüşünün 3'üncü gününde, şüpheli 1 kişi Kahramankazan girişinde gözaltına alındı. Polis ekipleri, yürüyüş kortejinin arkasında bulunan şüpheli kişiyi gözaltına almak istedi. Polise direnen şüpheli, güçlükle polis aracına bindirilerek, gözaltına alındı. Emniyet kaynakları, gözaltına alınan kişinin akli dengesinin yerinde olmadığının değerlendirildiğini ve kimlik tespit çalışmalarının sürdüğünü belirtti.

YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve beraberindekilerin yürüyüşü sırasında, Emniyet Genel Müdürlüğüyle Ankara Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekiplerinin kortej çevresinde ve güzergah üzerinde yoğun güvenlik önlemleri aldığı görüldü. Herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için polis ekiplerinin yoğun çaba harcadığı belirtildi. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yürüyüş için özel ekip kurulduğu öğrenildi.

3'ÜNCÜ GÜNDE KATILIM DEVAM ETTİ

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun ailesiyle birlikte Ankaradan İstanbula başlattığı Adalet Yürüyüşünün 3üncü gününde katılımlar artarak, devam etti. Yürüyüşte Kılıçdaroğlu'na eşi Selvi Kılıçdaroğlu da eşlik etti. Yürüyüşe CHPli milletvekillerinin yanı sıra tişörtlerinin arkasında Demokrasi ve adalet için yürüyoruz ve Anadolunun Kemali yazan vatandaşlar da katıldı. Ellerinde adalet yazılı pankart taşıyan çok sayıda vatandaşın katıldığı yürüyüşte, Kılıçdaroğluna çiçek verildi. CHP lideri Kılıçdaroğlu, vatandaşlarla selfie de çektirdi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR