Adana Milletvekili Zenbilci'den Bursa'da Başkan Aydın'a ziyaret
Ak Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci ile Ak Parti Bursa Yerel Yönetimler Başkanı Ufuk Ay, Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'ı makamında ziyaret etti.
BURSA , 22 Eylül 2021 Çarşamba, 14:52
Adana Milletvekili Zenbilci'den Bursa'da Başkan Aydın'a ziyaret

Adana Milletvekili Ak Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ahmet Zenbilci, "Orhangazi Belediye Başkanımız Bekir Aydın'ı makamında ziyaret ederek İlçede yapılan ve yapımı devam eden çalışmalar hakkında bilgiler aldık. Orhangazi İlçesi her gün sanayisi ile tarımı ile gelişen ve büyüyen bir ilçe olarak yerel Yönetimler olarak bizlerde bu güzel ilçemiz için elimizden gelen tüm desteğimizle en güzel bir şekilde yapmaya her daim hazırız" dedi.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, " Adana Milletvekilimiz Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcımız Ahmet Zenbilci'yi ve Ak Parti Bursa Yerel Yönetimler Başkanımız Ufuk Ay'ı Orhangazi Ak Parti İlçe Başkanımız Gökhan Ulusu, yönetimi ve Meclis üyelerimiz ile birlikte Belediyemizde ağırladık. Yerel yönetimler Başkanımıza İlçemizde yaptığımız ve devam eden çalışmalar hakkında kendilerine bilgiler verdik. Bizlerin her çalışmalarımızda hiçbir zaman desteklerini eksik etmeyen İlçe Başkanımız, Büyükşehir Belediyemiz Başkanımız, Milletvekilimiz ve Genel Merkezimize teşekkür ediyorum. Yaptığımız tüm çalışmalarımız ilçemizi daha refah seviyeye ulaştırmak içindir. İlçemizi daha yaşanabilir bir Orhangazi için canla başla çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi. Genel merkez yerel yönetimler başkanımıza İlçemizin ürünlerinden oluşan Zeytin, Zeytinyağı ve Turşudan oluşan bir sepet ikram ettik" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR