Adriana Lima'nın bebeğinin cinsiyeti belli oldu!
Ünlü isimlerle ilgili paylaşımlarıyla adından söz ettiren Onur Akay, Adriana Lima ve Metin Hara çiftinin bebeğinin cinsiyetini açıklarken, şarkıcı Banu Parlak'ın da 2 aylık hamile olduğunu duyurdu.
MAGAZİN , 10 Mart 2018 Cumartesi, 16:23
Adriana Lima'nın bebeğinin cinsiyeti belli oldu!

Ünlü isimlerle ilgili kötü haberler paylaştığı için magazin camiasında 'Felaket Tellalı' olarak ünlenen Onur Akay'dan, bu sefer müjdeli haberler geldi.

Aloo Müzik Grubu'nun solistlerinden Adnan Ferah'la Ortaköy'de bir mekanda sohbet ederken görüntülenen ünlü sanatçı Onur Akay'a, muhabirlerin "Kötü haberleri hep sizden duyuyoruz. İyi haber hiç gelmiyor mu?" sorusu üzerine Onur Akay'dan iki ayrı müjdeli haber geldi. Akay, Adriana Lima ve Metin Hara çiftinin bebeğinin cinsiyetini açıklarken, şarkıcı Banu Parlak'ın da iki aylık hamile olduğunu iddia etti.

"ADRİANA LİMA'NIN KIZI OLACAK"

Geçtiğimiz günlerde Adriana Lima'nın Metin Hara'dan iki aylık hamile olduğu iddia edilmişti. Onur Akay'ın yaptığı bu açıklama ile güçlenen iddiada, bebeğin cinsiyetinin de belli olduğu öğrenildi. Akay, "Adriana Lima ve Metin Hara çiftinin kızı olacak." dedi.

"BANU PARLAK DA 2 AYLIK HAMİLE"

Sosyal medyada önce Instagram fenomeni olarak tanınan ve ardından şarkılarıyla dikkat çeken şarkıcı Banu Parlak, geçtiğimiz aylarda eşiyle birlikte trafikte seyir halinde giderken, iki şehir magandası tarafından darp edilerek gündeme gelmişti. Geçtiğimiz 14 Şubat Sevgililer Günü'nde ise 1. evlilik yıldönümünü kutlayan çiftin bebek beklediğini açıklayan Onur Akay, "Adriana Lima ve Metin Hara çiftinin kızı olacak. Ayrıca bu arada bir müjdeli haber daha verebilirim isterseniz. Şarkıcı arkadaşımız Banu Parlak ise iki aylık hamile. Daha önce 2 aylık hamileyken bebeğini kaybeden arkadaşımız yine zorlu bir hamilelik süreci geçiriyor ve single çalışmasını erteledi. İnşallah bebeğini hayırlısı ile eline alması nasip olur." şeklinde konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR