Afyon bitti istikamet Bolu
Bursaspor 11 gün süren Afyon kampını bugün tamamlayacak. Yeşil Beyazlılar 3 günlük bayram tatili sonrası 22 Temmuz'da Bolu'da üçüncü etap kamp çalışmaları için topbaşı yapacak.
BURSASPOR , 19 Temmuz 2021 Pazartesi, 08:07
Afyon bitti istikamet Bolu

FİZİKSEL VE TAKTİK GELİŞİM

Yeni sezon hazırlıklarının startını Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde veren Bursaspor ikinci etap çalışmaları için gittiği Afyon kampını da bu sabah yapacağı antrenmanla tamamlayacak.
Yeşil Beyazlı futbolcular teknik direktör Mustafa Er yönetiminde Afyon kampında da yeni sezon öncesi hem fiziksel geliş hem de taktiksel açıdan maçlara hazır hale gelmeye çalıştı. Bugün Bursa'ya dönecek Bursaspor üç günlük bayram tatili sonrası 22 Ağustos Perşembe günü bu kez Bolu'nun yolunu tutacak.

SAMSUNSPOR'LA MAÇ VAR

Aynı gün 3'üncü etap çalışmaları için Bolu Gerede'ye gidecek Yeşil Beyazlılar'da sözleşme uzatma teklifine olumlu yanıt veren Onur Atasayar'ın da katılması bekleniyor.
Bursaspor Bolu kampında planlamaya göre iki hazırlık maçı oynayacak. Bu sayısın artabileceği ifade edildi. Kesinleşen tek rakip Samsunspor'la 27 Temmuz'da karşılaşılacak. Yeşil Beyazlılar'ın Bolu kampı 1 Ağustos Pazar günü sona erecek. Kamp sonrasındaki çalışmalar ise Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde yapılacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR