Ahmet Ağaoğlu'ndan Avcı için şok sözler!
Teknik Direktör Abdullah Avcı'nın gelişinden sonra Süper Lig'de çıkış yakalayan Trabzonspor, sahasında Galatasaray'a karşı aldığı 2-0'lık mağlubiyetin üzüntüsünü yaşarken, uzun süredir eleştirilerin odağındaki Başkan Ahmet Ağaoğlu'nun sosyal medyaya düşen, 'kadro dışı talebiyle gelmesinler' sözleri ise yeni bir tartışmaya neden oldu.
SPOR , 27 Aralık 2020 Pazar, 18:52
Ahmet Ağaoğlu'ndan Avcı için şok sözler!

Trabzonspor'da 7 maçlık yenilmezlik serisi, dün akşam oynanan Galatasaray maçıyla sona erdi. Yapılan transferler camia ve taraftarlarca eleştiri yağmuruna tutulurken Başkan Ahmet Ağaoğlu, her fırsatta transferlerin yerinde olduğunu dile getirdi.

TEPKİ TOPLADI!

Taraftarların istifaya davet ettiği Ahmet Ağaoğlu'nun Galatasaray maçından sonra çekilen bir videoda Abdullah Avcı için 'Kadro dışıyla isteğiyle gelmesin, b.... çıkarmasın' dediği görüldü. Kısa sürece binlerce kez paylaşılan videoya taraftarların tepkisi oldukça büyük. Acun Ilıcalı'nın uçağında yine Acun'un sağ kolu olarak bilinen Esat Yontuç ile sohbet ettiği sırada çekilen görüntülerde Başkan Ahmet Ağaoğlu ağzına alınmayacak sözler söyledi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR