Ahmet Ağaoğlu'ndan Kulüpler Birliği'nin bildirisine tepki!
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Kulüpler Birliği bildirisi hakkında konuştu. Ağaoğlu, "Bildirideki üslup, Trabzonspor'un üslubu değil." dedi.
SPOR , 04 Aralık 2018 Salı, 18:42
Ahmet Ağaoğlu'ndan Kulüpler Birliği'nin bildirisine tepki!

Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Kulüpler Birliği bildirisi hakkında konuştu. TRT Spor'a telefonla bağlanan Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Galatasaray dışında 17 takımın imzaladığı Kulüpler Birliği bildirisi hakkında konuştu.

"BİLDİRİDEKİ ÜSLUP, TRABZONSPOR'UN ÜSLUBU DEĞİL"

Bildirinin farklı yayınlandığını açıklayan Ağaoğlu, "Bildirinin yayınlandığı saate kadar bize metin gelmedi. Bu kadar ifadeler yer aldığını bilmiyordum. Bize söylenen ve yayınlanan arasında farklar var. Fikret Orman'la konuştum. Karışıklık olduğunu söyledi. Kulüpler Birliği'nin bildirisinin metninin altında yer alan ifadeleri ağır buldum. Trabzonspor böyle ifadeler kullanmaz. Bildirideki üslup, Trabzonspor'un üslubu değil. Bizim görüşümüze değer verilseydi farklı bir bildiri ortaya çıkar, bu kadar tartışma olmazdı." dedi.

"BURAK YILMAZ'A GİT Mİ DİYEYİM"

Kadro dışı bırakılan Burak Yılmaz'a da değinen Başkan Ağaoğlu, "Burak Yılmaz bizim kontratı devam eden oyuncumuz. Kontratı devam eden oyuncularımızla niye yollarımızı ayırayım. Git mi diyeyim?" şeklinde konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR