Ahmet Kural'a çok ağır sözler: Adam olma ihtimali yok
Yakın zamanda darp edilen başarılı popçu Berkay, Ahmet Kural-Sıla olayıyla ilgili açıklama yaptı. Berkay, "İddialar doğruysa, o kişinin adam olma ihtimali yok." dedi.
MAGAZİN , 04 Kasım 2018 Pazar, 19:46
Ahmet Kural'a çok ağır sözler: Adam olma ihtimali yok

Yakın zamanda darp edilen başarılı popçu Berkay, Ahmet Kural- Sıla olayıyla ilgili açıklama yaptı. Berkay, "İddialar doğruysa, o kişinin adam olma ihtimali yok." dedi.

"ASLAN GİBİYİM"

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ın doğum gününe gelen şarkıcı Berkay Şahin, geceye yalnız katıldı. Yakın zamanda darp edilen başarılı popçu, Ahmet Kural-Sıla olayıyla ilgili açıklama yaptı. Sıla adına üzülen Şahin, Kural hakkında çok ağır sözler sarf etti. Eşi Özlem Şahin ve kızı Arya'yı İzmir'e gönderdiğini söyleyen Berkay Şahin, muhabirlerin "Durumuz nasıl? Nasıl hissediyorsunuz?" sorularına, "Aslan gibiyim. İlk konserim biraz yordu ama kendimi iyi hissediyorum" cevabını verdi.

ADAM OLMA İHTİMALİ YOK

Oyuncu Ahmet Kural'ın şarkıcı Sıla'ya uyguladığı şiddete sitem eden Berkay, "Eğer o iddialar gerçekten doğruysa o kişinin adam olma ihtimali yok. Kadına yapılan her türlü şiddet bir şekilde cezasını bulur. Bir erkek bir kadının kafasına nasıl vurabilir arkadaşlar? Nasıl onu sürükleyebilir? Umarım cezasını çeker" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR