AK Parti Milletvekili Özdemir, koronavirüse yakalandı
Ayasofya açılışına da katılına AK Parti Milletvekili Hüseyin Şanverdi'nin ardından bir vekilde daha koronavirüs testi pozitif çıktı. AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, koronavirüse yakalandığı açıkladı. Öte yandan, AK Parti Kilis Milletvekili Ahmet Salih Dal da koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığını duyurdu.
GÜNDEM , 29 Temmuz 2020 Çarşamba, 11:00
AK Parti Milletvekili Özdemir, koronavirüse yakalandı

Özdemir, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, sağlık durumunun iyi olduğunu ifade ederek, izolasyon sürecinde olduğunu belirtti. Özdemir, mesajında şu ifadelere yer verdi:

""Geçtiğimiz hafta sonu Batman ziyaretimizin ardından bazı semptomların belirmesi üzerine yapmış olduğum Kovid-19 PCR test sonucum pozitif çıkmıştır. 5 gündür izolasyon sürecinde bulunduğumu ve sağlık durumumda endişe edilecek bir husus bulunmadığını kamuoyunun bilgisine sunarım. Maske, sosyal izolasyon ve el hijyeni konusunda tüm vatandaşlarımızın hassasiyetini önemle rica eder, herkese sağlıklı günler dilerim."

AK PARTİ HATAY MİLLETVEKİLİ ŞANVERDİ'NİN TESTİ DE POZİTİF ÇIKMIŞTI

Dün yaşanan gelişmede millletvekillerine yapılan düzenli testler sırasında hiçbir belirti göstermeyen AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi'nin Covid-19 testinin pozitif çıkmıştı.

Antakya Devlet Hastanesi'nde gözetim altında olan Şanverdi'nin durumunun iyi olduğu belirtilmişti.

AK Parti Kilis Milletvekili Ahmet Salih Dal da koronavirüse yakalandı

Milletvekili Dal, yaptığı açıklamada, geçen hafta sonu yaptırdığı Kovid-19 test sonucunun pozitif çıktığını ifade ederek, "Sonucumun pozitif çıkmasının ardından kendimi izole ederek hiç kimse ile temasta bulunmamaya özen gösterdiğimi, izolasyon sürecinde bulunduğumu ve sağlık durumumda endişe edilecek bir husus bulunmadığını Kilisli hemşehrilerimin ve kamuoyunun bilgisine sunarım. Tüm vatandaşlarımızın maske, sosyal mesafe ve el hijyeni hassasiyeti göstermelerini önemle rica ediyorum" diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR