AK Parti'nin ikinci mitingi Kazlıçeşme'de
AK Parti'nin düzenlediği "Milli İradeye Saygı" mitinglerinin ikincisi bugün Kazlıçeşme Meydanı'nda yapılıyor.
GÜNDEM , 16 Haziran 2013 Pazar, 17:13
AK Parti'nin ikinci mitingi Kazlıçeşme'de

AK Parti'nin dün Ankara'da düzenlediği "Milli İradeye Saygı" mitinglerinin ikincisi bugün Zeytinburnu'ndaki Kazlıçeşme alanında yapılıyor.

"Büyük oyunu bozmaya haydi tarih yazmaya" sloganıyla düzenlenen miting meydanında partililer tarafından pankart ve parti bayrakları asıldı.

Pankartlardaki "Davamız göklerde dalgalanan bir sancak, biz Allah’ın huzurunda eğiliriz ancak", "Dik dur eğilme" gibi yazılar dikkati çekti.

Alanda girişlerin yapıldığı bölgenin hemen yakınında "kayıp noktası" kurulurken, vatandaşlara kumanya ikram ediliyor, AK Parti bayrağı ve şapkalar dağıtılıyor.

BAZI YOLLAR KAPALI

Miting nedeniyle Onuncuyıl Caddesi (sahil kuzey-güney girişleri ve Belgratkapı arası), Zeytinburnu varyanttan Zeytinburnu'na giriş, Taşhanlar varyanttan Zeytinburnu Abay Caddesi girişleri, Zeytinburnu Önleyici Hizmetler Ekipler Amirliği önünden geçen Abay Caddesi ve Zakir Başı Sokak, Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi önü, Balıklı Rum Hastanesi önü, Kazlıçeşme Pazar önü (Muammer Aksoy Caddesi) trafiğe kapatılacak.

Alternatif güzergah olarak Emine Erkul Caddesi ve Emine Erkul Caddesi'nden E-5'e, Yenikapı Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'ndan Atatürk Bulvarı, Vatan Caddesi ve Millet Caddesi'ne, Topkapı'dan E-5 güney-kuzey yönlü katılım sağlanacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR