Aktaş güven tazeledi
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, yapılan olağan genel kurulun ardından kulüp başkanlığına yeniden seçildi. Başkan Aktaş, yönetim kurulu toplantısında mücadele edilecek alanların netleştirileceğini vurguladı.
BURSA'DA SPOR , 17 Mayıs 2018 Perşembe, 08:04
Aktaş güven tazeledi

DÖNEM STRATEJİSİ BELİRLENECEK

Bursa Büyükşehir Belediyespor olağan genel kurul toplantısı yapıldı. BUSKİ Konferans Salonu'ndaki toplantıda yapılan oylamada kulüp başkanlığına tekrar Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş seçildi. Genel kurul ile divan üyeleri belirlendi. Büyükşehir Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Alpaslan, faaliyet raporunu kongre üyelerine sundu. Oylama sonrasında, yeni yönetim kurulu üyeleri belirlendi. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, oybirliği ile yeniden Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı oldu. Başkan Aktaş, yapılacak ilk yönetim kurul toplantısıyla birlikte yeni dönem stratejisinin de belirleneceğini ifade etti.

BELEDİYESPORA GÜÇ KATACAĞIZ

Yeni dönemde ana hedeflerinin yarının yöneticileri olan gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak bir şekilde yetişmelerini sağlamak olduğunu söyleyen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, "Ne kadar fazla çocuğumuzu bu çatı altında toplayıp spor yaptırabilirsek, bizim için o kadar kâr" dedi. Yönetim kurulu toplantısında mücadele edilecek alanların netleştirileceğini ve bunun mali durumla eşleştirileceğini vurgulayan Başkan Aktaş, "Nihayetinde bir yol haritası oluşturarak, bundan sonraki süreçte başarı oranımızı artırmanın derdinde olacağız. Yeni dönemde yeni arkadaşlarımız var. Uyum ve ahenk çok önemli. İnşallah Büyükşehir Belediyespor'a güç katacağız" diye konuştu.

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü yönetimi şu isimlerden oluştu:

Yönetim kurulu asil:
Alinur Aktaş, Ahmet Bayhan, Celalettin Güneş, Dergah Alkan, Gökhan Dinçer, Fuat Alpaslan, Murat Mestan, Ömer Cihat Bay, Hasan Vanlıoğlu, Yusuf Konat, Yunus Emre Gelen, Metin Biberci ve Muhittin Bilici.
Yönetim kurulu yedek:
İsmail Yılmaz, Fatih Aydın, Mahmut Turunç, Fatih Celen, Abdülkerim Baştürk, Ahmet Aka, Murat Uşun, Hüseyin Buran, Güngör Gülenç, Feridun Tarım, Cengiz Erdem, Mustafa Karakoç ve İbrahim Karaman.
Denetim kurulu asil:
Sadık Kibar, Ömer Furkan Banaz ve Emircan Aydın
Denetim kurulu yedek:
Fethullah Bingöl, Gazali Şen ve Cavit Çalı

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR