Alperen Duymaz'dan 'vatan haini' yorumuna yanıt
Son Yaz dizisinin başrol oyuncusu Alperen Duymaz, Fethiye'de yangın söndürme çalışmalarına katılmış ardından da 'Help Turkey' paylaşımı yapmıştı. Ünlü oyuncu, bu paylaşımdan sonra kendisine gelen 'vatan haini' yorumuna verdiği yanıtla dikkat çekti.
MAGAZİN , 03 Ağustos 2021 Salı, 14:16
Alperen Duymaz'dan 'vatan haini' yorumuna yanıt

'Bodrum Masalı', 'Çukur', 'Çarpışma' gibi dizilerde rol alan ve şimdilerde 'Son Yaz' adlı yapımda başrol oynayan Alperen Duymaz, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile söndürme çalışmalarına destek verdiğini göstermişti.

Instagram hesabında son olarak 'Help Turkey' paylaşımı yapan Duymaz'a bir takipçisi 'Vatan haini olduğunu görüyorum" yorumunda bulundu. Ünlü oyuncu gelen bu yoruma yanıt verdi.

Duymaz kendisine "Seni çok severdim ama beş para etmez bir vatan haini olduğunu görüyorum, yazık devlet bölgede her şeyi yapıyor. Ülkemi aciz duruma düşürme çabalarınız boşa çıkacak" yorumuna şu yanıtı verdi:

"Vicdanınızın varlığını hissettiğinizde, insan olduğumuzun bilincine vardığınızda, bölgeye bizzat gidebilmek için can atan 10 yaşında aslan yavrularının bölgeye vardıktan sonra gösterdikleri çabayı, kiloları kadar kaldırdıkları su bidonlarını canları pahasına yetiştirdiklerini gördüğünüzde, doğa sevgisini, birlik beraberliğin ne demek olduğunu gördüğünüz manzarayı zerre anladığınızda, kuşların yuvalarını terk etmedikleri ve etmeyecekleri için bağırarak acı içinde yanarak can verdiğini duyduğunuzda, kabullenebildiğinizde, kibirlenmediğinizde, 'yanlış' diyebildiğinizde, oturur bu durumu uzmanlığımız olmamasına rağmen çevrelice değerlendiririz."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR