Altun'dan HDP'ye yanıt: Bu ülkeyi size böldürtmeyeceğiz
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medyada HDP'nin kendisiyle ilgili yaptığı paylaşıma yanıt verdi.
GÜNDEM , 15 Şubat 2021 Pazartesi, 20:40
Altun'dan HDP'ye yanıt: Bu ülkeyi size böldürtmeyeceğiz

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medyada kendisini hedef alan HDP'ye tepki gösterdi. Altun, HDP'nin resmi Twitter hesabından paylaşılan, "Kimse sebep olduğu kan ve gözyaşını HDP'ye dil uzatarak temizleyemez. 6 milyondan fazla oy almış partimize dil uzatmak, sarayın bol maaşlı medya kayyımı olan Fahrettin Altun'un boyunu aşmaktadır. Halkın gerçekleri bilmeye hakkı vardır. Hesap vereceksiniz" yazılı mesaja cevap verdi.

Twitter hesabından söz konusu içeriği alıntılayan Altun, şunları kaydetti:

"Milletimiz sizden şehitlerimizin hesabını soracak. Sadece sizden değil, sizinle birlikte yol yürüyenlerden de. PKK'nın kontrolünde olan bir şer odağıyla mücadele etmek benim asli görevimdir. Tehditleriniz bize sadece güç verir. Bu ülkeyi size böldürtmeyeceğiz.Ölümüne, ölümüne! Cumhurbaşkanımız @RTErdogan tüm dünyaya açık ve net bir mesaj verdi. Türkiye, terörle mücadelesinde hiçbir şart ve koşulda en ufak bir taviz vermeyecektir. Türkiye'nin dostluğu müşfik, düşmanlığı ise son derece şedittir. Türkiye'nin karşısında olmayı tercih edenler iyi düşünsün."

Milletimiz sizden şehitlerimizin hesabını soracak.
Sadece sizden değil sizinle birlikte yol yürüyenlerden de.
PKK'nın kontrolünde olan bir şer odağıyla mücadele etmek benim asli görevimdir.
Tehditleriniz bize sadece güç verir!
Bu ülkeyi size böldürtmeyeceğiz.
Ölümüne, ölümüne! https://t.co/eZOO1ZJPXH

-- Fahrettin Altun (@fahrettinaltun) February 15, 2021

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR