Amesporlu Futbolcu Lice'de silahlı fotoğraf paylaşıp...
Amedspor'da forma giyen Abdullah Çetin, Diyarbakır - Lice'de sona eren uyuşturucu operasyonunun ardından silahlı fotoğrafını paylaştı, "Lice yenilmez." yazdı.
GÜNDEM , 04 Temmuz 2016 Pazartesi, 15:14
Amesporlu Futbolcu Lice'de silahlı fotoğraf paylaşıp...
Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Amed Sportif Faaliyetler'de forma giyen Abdullah Çetin'in kalaşnikof marka silahla çektirdiği fotoğraf dikkat çekti. Çetin, fotoğrafın altına " Lice bizim için ses çıkarın demez. Lice uyuyanı uyandırmaya çalışmaz. Çünkü hiçbirine ihtiyacı yok! Lice acılarla güç kazanır ve yenilmez. Kimseye eyvallahı yok" yazdı. Çetin bir süre sonra paylaşımını kaldırdı.

LİCE'DE NELER YAŞANDI

Türk Silahlı Kuvvetleri, geçtiğimiz haftalarda Diyarbakır'ın Lice ilçesi kırsalı ve çevresinde terör örgütü PKK'ya yönelik başlatılan operasyon başlatmıştı. Lice'nin dağlık ve ormanlık alanında bulunduğu değerlendirilen teröristleri etkisiz hale getirmek ve örgütün finans kaynağı uyuşturucu ekim alanlarını imha etmek amacıyla düzenlenen operasyonda PKK'ya büyük bir darbe vurulmuştu.

BİNLERCE KİLO UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ

Hem havadan hem de karadan gerçekleştirilen operasyonda PKK'nın sığınakları imha edilirken 70 milyon kök Hint keneviri ile 5 bin 89 kilogram toz ve 8 bin 260 kilogram kubar esrar ele geçirilmişti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR