Ankara Yolu'ndaki trafik çilesi sona erdi
Büyükşehir Belediyesi tarafından Bursaray Kestel hattı kapsamında projelendirilen Kestel kavşağının Ankara yolu gidiş istikametinin ardından geliş istikameti de trafiğe açıldı.
BURSA , 07 Ağustos 2013 Çarşamba, 10:00
Ankara Yolu'ndaki trafik çilesi sona erdi

Büyükşehir Belediyesi, Ankara yolu üzerindeki son düğüm olan Kestel Kavşağı’nın Ankara gidiş istikametinin ardından geliş istikametini de trafiğe açtı. Ankara istikametine gidiş ve gelişlerde tali yoldan fabrikaların arasına yönlendirilen araçlar, yolun açılmasıyla birlikte kavşağın altından kesintisiz bir şekilde yollarına devam etme imkanına kavuştu. Bunun yanında Kestel ilçesinden Bursa istikametine devam edecek araçlar için de kavşak üzerinde düzenleme yapıldı.

Bursa Ankara karayolu üzerindeki şantiye görünümünde kalan tek noktanın Kestel kavşağı olduğunu ve bunu bitirmek için de yoğun çaba harcadıklarını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, yolun gidiş ve geliş istikametlerinin Bayram öncesi açılacağı yönünde söz verdiğini ve bu sözü tutmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi. Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Altın ve ilgili daire başkanlarıyla birlikte kavşak üzerinde inceleme yapan Başkan Altepe, “Tüm hemşehrilerimize Bayram boyunca kazasız belasız yolculuklar diliyorum. Herkesin bayramını kutluyorum. İnşallah hep birlikte ağız tadıyla bir bayram geçiririz” dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR