Aslan başbakanımız beni aradı, dedi ki...
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile yaşadığı polemikle gündeme gelen Adnan Oktar, Başbakan Erdoğan'ın kendisini aradığını söyledi.
GÜNDEM , 24 Nisan 2014 Perşembe, 11:26
Aslan başbakanımız beni aradı, dedi ki...

Adnan Oktar sahibi olduğu kanalda ilginç bir bilgi paylaştı. Yayında Başbakan Tayyip Erdoğan’ın kendisini aradığını söyleyen Oktar, kendisinden Şeyh Nazım Kıbrısi’nin telefon numarasını istediğini dile getirdi.

"ASLAN BAŞBAKANIMIZ ARADI"

"Başbakanımız Tayyip Hocam, aslan başbakanımız bizden şeyhimizin telefon numarasını istedi, şeyhimizle görüşmek üzere. Bizde şeyhimizin telefonu numarasını verdik." diyen Oktar, "Başbakanımız da Şeyh Bahattin Efendi’yi aradı. 'Ne gerekirse yapmaya hazırız, kendisi bizim şeyhimiz, biz şeyhimizi çok severiz' demiş." şeklinde konuştu.

BÜLENT ARINÇ ELEŞTİRMİŞTİ

Adnan Oktar'ın televizyonda yaptığı programları hedef alan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Bazen televizyonlardan izliyoruz. Çevresindekilerle haha hihi, İnşallah, maşallah. Başka bir şey yok. Kedicikler bilmem necikler. Bunlarda bir şey yaptıklarını zannediyorlar. İslam adına, iman adına, Kuran, edep, fazilet, namus, ar, haya adına hiçbir şey bulamıyorsunuz" idadelerine yer vermişti.

ADNAN OKTAR'DAN SERT YANIT

Adnan Oktar da Arınç'ın bu sözlerine "Bülent duyuyor musun? Başbakan da olamayacaksın, Cumhurbaşkanı da! Adamın şartlarına bak ya! İnanılır gibi değil! Genç kızlar gülmeyecek, inşallah maşallah demeyecekler. Dekolte giymeyecek, dekolte giymek edepsizliktir. Biz neyin edepsizlik, ahlaksızlık olduğunu iyi biliriz Bülent! Beni konuşturma!" şeklinde yanıt vermişti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR