Aslıhan Gürbüz yıllar sonra açıkladı!
Kırmızı Oda, Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi kitabında yer alan yaşanmış gerçek öykülerden esinlenerek televizyon izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Başrollerini Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç ve Meriç Aral'ın paylaştığı Kırmızı Oda dizisinde 'Doktor Hanım'ın yeni danışanı Kumru olarak ekrana gelecek Aslıhan Gürbüz merak konusu olmuştu. Kamuoyunda Kerem Kupacı ile evlenip boşandığı bilinen Aslıhan Gürbüz, yıllar sonra bilinmeyen gerçeği açıkladı.
MAGAZİN , 28 Aralık 2020 Pazartesi, 10:23
Aslıhan Gürbüz yıllar sonra açıkladı!

'Yahşi Cazibe', 'Ufak Tefek Cinayetler' ve 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' gibi dizilerden tanıdığımız Aslıhan Gürbüz'ün özel hayatıyla da merak edilen isimler arasında.

MEĞER HİÇ EVLENMEMİŞLER

Yıllardır kamuoyunda Aslıhan Gürbüz'ün 2011-2014 yılları arasında 'Hayat Bilgisi' dizisinde 'Pikaçu Kerem' karakterini canlandırarak hafızalarda yer edinen Kerem Kupacı ile evli olduğu biliniyordu. Ancak gerçek sanıldığı gibi değilmiş.

Aslıhan Gürbüz yaptığı açıklamada Kerem Kupacı ile hiç evlenmediğini ve sık sık bu haberle gündeme gelmekten rahatsız olduğunu açıkladı.

NİKAH SAHTEYMİŞ

2011 yılında Gürbüz'ün menajeri evlilik haberleri üzerine yaptığı açıklamada "Nikah, eğlenmek amacıyla yapılan bir oyundu. Yani sahteydi" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR