ASUS Zenfone'lara çok önemli Android güncellemesi
ASUS Zenfone 3 model telefonlar için Android 7.0 Nougat güncellemesi nihayet geldi. Peki bu güncellemeyi Zenfone 3 modellerine kurduğunuzda neler olacak?
TEKNOLOJİ , 16 Mart 2017 Perşembe, 23:52
ASUS Zenfone'lara çok önemli Android güncellemesi

Asus, Zenfone 3 sahiplerini sevindirecek bir haber ile karşımıza çıktı. Firma, Zenfone 3 için Android 7.0 Nougat güncellemesini bugün resmi olarak indirime sundu. Yaklaşık olarak 1.5 GB'lık bir alan kaplayan Zenfone 3 için Android 7.0 Nougat güncellemesi, şimdilik Zenfone 3'ün iki modeline yüklenebiliyor. Zenfone 3'ün ZE520KL ve ZE552KL varyasyonlarına gelen Android 7.0 Nougat güncellemesini OTA üzerinden veya PC'den yükleyebilirsiniz. Zenfone 3 için Android 7.0 Nougat güncellemesi ile telefonun arayüzünde iyileştirmeler yapıldığı söyleniyor. Güncelleme ile ayrıca sistem kararlılığı ve performansında da artış sağlanıyor.

Zenfone 3 için Android 7.0 Nougat güncellemesi kademeli olarak sunulacağı için ülkemize gelmesi 2-3 saat geç olabilir. Bu yüzden Zenfone 3'ün ayarlar bölümünden yazılım güncellemelerini sık sık kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Güncellemeyi yüklemeden önce yedek almayı da unutmayın.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR