Ataizi: Seve seve evcimen olduk
Hande Ataizi ile sevgilisi Dinç Aydoğdu, Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Bir mağazadan değişim yapmak için dışarıya çıktıklarını söyleyen oyuncu, koronavirüsün kendilerini mecburen evcimen yaptığını söyledi.
MAGAZİN , 17 Ocak 2021 Pazar, 11:39
Ataizi: Seve seve evcimen olduk

"Artık herkes ev kıyafetlerine motive, evde kaldık" diyen oyuncu Hande Ataizi, "Çok evcimenim, istemeyerek de olsa öyle olduk. Bu derece değildik ama totaline baktığında evcimen insanım. Koronavirüs bizi daha da evcimen yaptı. Kitap falan okuduk, bir nevi kendimize, özümüze döndük. Yapmadığımız şeyleri yaptık. Biraz rutini bozmak her zaman iyidir. Bu tarafından da bakmak lazım. Elimizden bir şey gelmiyor yapacak bir şey yok, ya seve seve ya da seve seve."

"SADE YAŞIYOR, METROYA BİNİYORUZ"

Dinç Aydoğdu ise Hande Ataizi'nin sade bir insan olduğunu anlatırken, "Ünlü biri ile hayatınızda değişiklik oldu mu?" sorusuna "Hiç o çerçeveden bakmadım. Hande'yi normal, sıradan bir insan gibi görüyorum, hiç o gözle bakmadım. Normal sizin benim gibi bir insan. Çok sıradan bir insan, benden daha sade. Normal şartlarda otobüse de biniyoruz metroya da. Çok dikkat ederek metro ulaşımını tercih ediyoruz çünkü İstanbul'da metro kullanmamak akılsızlık bence" cevabını verdi.�

"LEON'UN OYUN ABİSİYİM"

Aydoğdu, pandemi sonrası sade bir tören yaparak evleneceklerini, ayrıca Ataizi'nin oğlu Leon'la çok iyi anlaştıklarını söyleyip, "Leon'la abi kardeş gibiyiz. Onun iyi bir oyun abisiyim" dedi. �

"EVLİLİK İŞİN SEREMONİ BÖLÜMÜ"

Kendisinden 21 yaş küçük Dinç Aydoğdu ile aşk yaşayan Hande Ataizi (47), "İlişkimiz çok iyi gidiyor. 2021 yılında inşallah nikah masasına oturacağız" demişti. Pandemi nedeniyle evliliklerini ertelemek zorunda kalan Hande Ataizi ve Dinç Aydoğdu, zaten aile olduklarını dile getirmişti: "Biz zaten evli gibiyiz. Dinç, oğlum ve ben, bir aile gibi olduk. Evlilik işin seremoni bölümü olacak."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR