Atatepe ramazana yetişecek
Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Narlı Tesislerinin ardından Gemlik’e kazandırdığı Atatepe Sosyal Tesisleri inşaatında son aşamaya gelindi. Atatepe’de devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, tesisleri ramazan ayına yetiştirmeyi hedeflediklerini söyledi.
BURSA , 04 Haziran 2012 Pazartesi, 13:11
Atatepe ramazana yetişecek
Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Gemlik girişinde yer alan Atatepe bölgesinde inşaatı süren Atatepe Sosyal Tesisleri´nde devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Hedeflerinin tesis inşaatını hızla tamamlayarak ramazan ayına yetiştirmek olduğunu belirten Başkan Altepe, "Burası tamamlandığında, yaz kış insanların huzur duyacağı, buluşacağı önemli bir merkez olacak. Çevre düzeninin sağlanması, her yönüyle mükemmel bir tesis olması için çalışmalarımız yoğun şekilde sürüyor. Çok kısa bir zaman sonra burayı hemşerilerimizin hizmetine sunacağız. Şimdiden Bursa’mıza ve Gemlikimize hayırlı olsun" dedi.

Atatepe Sosyal Tesislerinin manzarası itibariyle İstanbul Boğazını andırdığını ifade eden Başkan Altepe, "Sosyal tesislerimiz, Bursa´dan Gemlik’e girişte bulunan Atatepe bölgesinde yer alıyor. Deniz manzarasıyla adeta İstanbul Boğazı’nı andıran güzel görüntüler eşliğinde insanlarımız, burada güzel vakit geçirecekler. Burası, ailelerle birlikte her türlü etkinliğin yapılabileceği, herkesin yararlanabileceği güzel bir mekan olacak" diye konuştu.

Bursa´nın sosyal donatı alanlarıyla donatılması, yaşayan canlı bir turizm şehri olması için önemli çalışmaları hayata geçirdiklerini vurgulayan Başkan Altepe, "Çalışmalarımız arasında, ilçelere yapılan yatırımlar da önemli bir paya sahip. İlçelere hareket getirme, yeni tesisler kazandırma bizim için ayrı bir öneme sahip. Gemlik´teki Atatepe Sosyal Tesisleri´miz de bu önem dâhilinde bulunuyor" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR