Avrupa'da ses getireceğiz
Rus Milli Takımı kadrosundaki sporcular Polina Mikhailova ve Maria Dolgikh’i renklerine bağlayan Büyükşehir Belediyepor Masa Tenisi Kadın Takımı, önümüzdeki sezon ETTU Şampiyonlar Ligi’nde başarılı olmayı hedefliyor.
SPOR , 19 Ağustos 2015 Çarşamba, 08:05
Avrupa'da ses getireceğiz
BURSA’NIN ADI DUYULACAK

Büyükşehir Belediyesi Fethiye Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen imza töreninde Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık, Yönetim Kurulu üyeleri Cemal Vardar ve Fehim Ferik, Masa Tenisi Bursa İl Temsilcisi Cemil Ünlü, Büyükşehir Belediyespor Kulübü Masa Tenisi Başantrenörü Ersin Sunay ve sporcular hazır bulundu. Törende masa tenisinde önemli iki oyuncuyu daha kadrolarına kattıklarından dolayı mutlu olduklarını ifade eden Satık, artık Avrupa’da ve Türkiye’de Bursa’nın adının masa tenisiyle de anılacağını söyledi.

ALTEPE’DEN BÜYÜK DESTEK

Büyükşehir Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Masa Tenisi Şube Sorumlusu Fehim Ferik ise, “Sporu seven ve her daim destekleyen bir Büyükşehir Belediye Başkanımız Recep Altepe var. Onun bizlere verdiği önem ve destek yadsınamayacak kadar fazla. Takımımız bu yıl ülkemizi Şampiyonlar Ligi’nde temsil edecek. Bu onuru ülkemize ve Bursa’mıza yaşatacak olmanın gururunu yaşıyoruz. Dünya çapında iki önemli ismi kadromuza kattık. İnşallah bu yıl bir Avrupa başarısının da masa tenisi takımımızdan gelmesini istiyoruz” dedi. 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR