Ayyıldızspor'da görkemli gece
Bursa Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Recep Altepe, Kırmızı Beyazlı kulübe 2017'de kazandırdığı tesisi ziyaret etti. Ortaya keyifli bir spor gecesi çıktı.
BURSA'DA SPOR , 08 Kasım 2018 Perşembe, 08:02
Ayyıldızspor'da görkemli gece

Haber ITolga ÖZTAŞI

Büyükşehir Belediyesi tarafından dönemin Belediye Başkanı Recep Altepe'nin yoğun uğraşları sonunda Yıldırım ilçesine 1 milyon 300 bin TL harcanarak yaptırılan Ayyıldız Spor Tesisleri ışık saçıyor. Bursa'nın en köklü kulüplerinden olan Kırmızı Beyazlıların adeta yeniden doğmasını ve A takımın yanı sıra alt yaş liglerinde de adından söz ettirmesinde büyük bir pay sağlayan tesisleri önceki akşam Bursa Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Recep Altepe ziyaret etti. Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi karşısındaki alanda yer alan tesislerde gerçekleşen organizasyona Recep Altepe'nin yanı sıra, Yıldırım Ayyıldızspor Başkanı Mehmet Tecer, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda mahalle halkı katıldı.

ESKİ GÜNLERİNE DÖNÜYOR

Yıldırım Ayyıldızspor'un görkemli tesislerinde ilk olarak Recep Altepe'nin onuruna bir gösteri maçı düzenlendi. Ardından da Kırmızı Beyazlıların tesislerinde yer alan sosyal alanda kulüp yetkilileri ve Bursa Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Recep Altepe sohbet etti. Oldukça güzel bir ortamda gerçekleşen sohbette Yıldırım Ayyıldızspor Başkanı Mehmet Tecer, "Eski Belediye Başkanımız Recep Altepe'ye ben mahalle halkımızın huzurunde tekrar teşekkür ediyorum. Sayesinde Ayyıldızspor eski günlerine geri dönüyor" dedi. Recep Altepe ise, "Bizim dönemimizde spora yaptığımız yatırımlarla hem kulüp sayısı %50 arttı hem de mevcut kulüpler çıkışa geçti. Hepsine başarılar diliyorum" diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR