"Babamın sevgilisi dünürüyle ilişki yaşıyordu"
Müge Anlı'nın programında bugün yaşanan haber ile herkes şaşkına döndü. Günlerdir haber alınamayan ve yaşadığına dair herhangi bir bilgi olmayan 70 yaşındaki Hamdi Kılıç'ın kaybolmasında sevgilisinin de ilgisi olduğu iddiası ortaya çıktı.
GÜNDEM , 25 Aralık 2020 Cuma, 17:31
"Babamın sevgilisi dünürüyle ilişki yaşıyordu"

Ekrana yansıyan olay sonrası polis ve jandarma harekete geçti. Televizyoncu Müge Anlı'nın programında yaşanan olayda; günlerdir haber alınamayan 70 yaşındaki Hamdi Kılıç'ın kaybolmasında sevgilisinin parmağı olduğu iddiası ortalığı karıştırdı.

Televizyoncu Müge Anlı'nın programında yine Türkiye gündemine oturan olaylar yaşandı. 32 gündür kayıp olarak aranan 70 yaşındaki Hamdi Kılıç ile ilgili beklenen gelişme gerçekleşti.

İzmir'in Urla ilçesinde 24 Kasım günü kaybolan ve hiçbir izine rastlanmayan 70 yaşındaki Hamdi Kılıç'ın aranması devam ediyordu. Şüphelerin odağındaki Kılıç'ın sevgilisi ve sevgilisinin dünürüne ait evin çevresinde kadavra köpeği ile arama çalışması gerçekleştiriliyor.

Günler önce kaybolan ve kendisinden haber alınamayan yaşlı adamı aramak için çocukları Müge Anlı'ya başvurmuştu. Anlattıkları ise akıllara durgunluk vermişti. Kılıç'ın programa katılan çocukları sosyal medya üzerinden tanıştığı kendisinden 23 yaş küçük sevgilisi ve sevgilisinin, Hamdi Kılıç'a bir şey yapmış olduğundan şüphe ettiklerini anlattılar.

Hamdi Kılıç'ın kızı Seher Tetik; "Babamın sevgilisi, dünürü ile ilişki yaşıyordu. Birlikte evlilik vaadiyle insanları dolandırıyorlardı. Babamı da parası için öldürdüklerini düşünüyoruz" iddiasında bulunmuştu.

Ayrıca Seher Tetik'in anlattığına göre; Hamdi Kılıç, en son sevgilisinin evinin önünde görülmüştü. Müge Anlı'da konuşulan bu iddialar üzerine harekete geçen İzmir İl Jandarma Komutanlığı ve Urla İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, bahsi geçen yerde kadavra köpeği ve drone ile arama çalışması başlattı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR