Başkan Dündar hasta çocuğa sahip çıktı
Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, doğuştan idrar yolları tıkalı olan 5 yaşındaki Berat Şahin’e sahip çıkarak, hastane masraflarını üstlendi.
BURSA , 29 Mayıs 2015 Cuma, 11:36
Başkan Dündar hasta çocuğa sahip çıktı
Doğuştan yemek borusu ve idrar yolları tıkalı, ayrıca sol böbreğinde çürüme olan 5 yaşındaki Berat Şahin’e Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar sahip çıktı. 3 çocuklu Şahin ailesinin en küçük çocuğu olan ve maddi imkansızlıklardan dolayı ameliyat olamayan Berat’ın bütün hastane masraflarını Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar üstlendi. Dündar, kısa sürede ameliyat masasına yatacak olan Berat’ı evinde ziyaret ederek, sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

Berat’ın sağlığına kavuşması için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını ifade eden Başkan Dündar, “Küçük Berat’a hem maddi, hem manevi destek oluyoruz. Berat, bizim çocuğumuz ve yavrumuz. Hem Berat’ın, hem de ailesinin sıkıntılı günlerinde yanlarındayız. Yavrumuzu sağlığına kavuşturmak için çaba gösteriyoruz” diye konuştu.

Berat Şahin’in babası Ali Şahin, verdiği desteklerden dolayı Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’a teşekkür ederek, “Berat, benim en küçük çocuğum. Doğuştan olan rahatsızlıklarında dolayı mutlaka ameliyat olması gerekiyor. Ancak maddi imkansızlıklardan dolayı ameliyat ettiremiyordum. Sağ olsun başkanımız bize sahip çıkarak hastane masraflarını üstlendi. İnşallah Berat sağlığına kavuşacak” diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR