Başkan Edebali'den sınıfta doğum günü sürprizi
Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, daha önce evlerine konuk olduğu Ocakçı Ailesi'nin kızları 10 yaşındaki İlkin Deniz'e okulunda doğum günü sürprizi yaptı.
BURSA , 17 Aralık 2018 Pazartesi, 15:11
Başkan Edebali'den sınıfta doğum günü sürprizi

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, minik İlkin Deniz'in mutluluğuna eşlik etti.'Edebali ile El Ele' projesi kapsamında ilçe sakinlerinin evlerine konuk olan, hemşehrilerinin üzüntülerini, sevinçlerini ve mutluluklarını paylaşan Başkan Edebali, Ağustos ayında misafirleri olduğu Ocakçı Ailesi'nin minik kızları, Zübeyde Hanım Ortaokulu öğrencisi İlkin Deniz'e sınıf arkadaşları, ailesi ve öğretmenleri ile birlikte doğum günü sürprizi yaptı. İlkin Deniz, başkan amcasının yaptığı sürpriz karşısında mutluluk gözyaşları döktü. Ailesi, arkadaşları, öğretmenleri ve Başkan Amcası ile doğum günü pastasını kesen İlkin Deniz'in mutluluğu görülmeye değerdi.

'MUTLULUK PAYLAŞTIKÇA ARTAR'

Yıldırım'daki dayanışma, birlik ve beraberlik duygularının toplumu bir arada tutan en önemli unsurlardan olduğunu vurgulayan Başkan Edebali, "Yerel yöneticiler olarak ilçemize hizmet ederken, rutin çalışmaların dışına çıkmak, hemşehrilerimize dokunmak, onlarla beraber aynı duygulara ortak olmak, bizi biz yapan değerlere tutunmak ilçemizin en güzel yansıması. Bu anlamda hemşehrilerimize iç içe olmayı, beraber sevinip beraber üzülmeyi birçok hizmetin üstünde görüyorum" dedi. Kızlarına yaşattığı büyük mutluluk için Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali'ye teşekkür eden İlkin Deniz'in babası Serdar Ocakçı, "Yoğun programları arasında vakit ayırarak küçük bir çocuğu sevindirmek adına mutluluğumuzu paylaşan Başkanımıza sağlık ve başarılar dilerim" diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR