Başkan Sargın, sağlık çalışanlarını ziyaret etti
İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ve Ak Parti İlçe Başkanı Tamer Mahmut Hersek, 14 Mart Tıp Bayramı sebebiyle sağlık çalışanlarını ziyaret etti.
BURSA , 14 Mart 2017 Salı, 19:39
Başkan Sargın, sağlık çalışanlarını ziyaret etti

İznik Devlet Hastanesini ziyaret eden Başkan Sargın'ı Başhekim Opr. Dr. Aybars Alemdaroğlu ve İdari ve Mali İşler Müdürü Münir Gül karşıladı. Hastane acil servis ve tüm poliklinikler tek tek gezilerek kutlanırken, hastalara da Allah'tan acil şifalar temennisinde bulundu.

Belediye Başkan Sargın, insan sağlığının en temel değerlerden biri olduğunu, her geçen gün büyük ilerlemeler kaydeden tıp alanında görev yapanların vazgeçilmez bir önem taşıdığını söyledi. Sargın, "İnsanın sağlığı her şeyin üzerindedir. Sağlıklı toplumların her alanda başarılı olacağı bilinen bir gerçektir. Kendilerine sağlığımızı teslim edip, yaptıkları çalışmalarla da bizlerin sağlıklı bireyler olmasında temel bir güç ortaya koyan doktorlar başta olmak üzere tüm sağlık çalışanları bu çerçevede önemli bir misyon üstlenmektedirler. Böylesine anlamlı bir günde, İznik'te görev yapan bu kutsal mesleğin değerli temsilcilerini tebrik ediyor. Daha nice yıllarda bu mutluluğu taşımalarını temenni ediyorum" dedi.

Sargın ziyaretler sırasında sağlık çalışanlarına çeşitli hediyeler takdim etti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR