BASKF Başkanı Osman Kılıç: 'Birlikte daha güçlüyüz'
Bursa’da spora hizmet verenlerle bir arada olmanın gururunu yaşadıklarını belirten BASKF Başkanı Osman Kılıç, “Bursa olarak sizlerle her zaman daha güçlüyüz. Yeni sezonda da çok daha güçlü birliktelikle yola çıkacağız” dedi.
BURSA'DA SPOR , 01 Temmuz 2016 Cuma, 05:21
BASKF Başkanı Osman Kılıç: 'Birlikte daha güçlüyüz'
Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (BASKF) tarafından Özgen Çay Bahçesi’nde düzenlenen geleneksel iftarında spor camiası bir araya geldi.

Yoğun katılımla gerçekleşen iftara Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin, Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanvekili İlhan Satık, Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay ve Yeşil Beyazlı yöneticiler, Bursaspor Divan Kurulu Başkanı İdris Sevinç, TFF Amatör Kurul üyesi Cemal Vardar, TFF Bursa Bölge Müdürü Atilla Dönmez, İl Hakem Kurulu Başkanı İsmail Zeybek, TFFHGD Bursa Şube Başkanı Muhammet Çağ, TÜFAD Bursa Şube Başkanı Sedat Özbağ, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Ercan Ütücü, amatör spor kulüplerinin başkan ve yönetim kurulu üyeleri, antrenörler, hakem ve gözlemciler katıldı.AY: AMATÖRÜN YANINDAYIZ

İftar organizasyonuna katılan herkese teşekkür eden BASKF Başkanı Osman Kılıç, “Geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar yemeğimizin tüm spor camiasına hayırlar getirmesini dilerim. Bursa’da spora hizmet verenlerle bir kez daha birlikte olmanın gururunu yaşıyorum. Bursa olarak sizlerle her zaman daha güçlüyüz. Yeni sezonda da çok daha güçlü birliktelikle yola çıkacağız. Katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay ise “Bu tür davetlere ilk defa katılıyorum. Amatör spor ailesinin buluştuğu bu iftar yemeğinde her zaman amatörün yanında olduğumuzu bilmenizi isterim” şeklinde konuştu. Gençlik Hizmetleri İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin de tüm katılanlara teşekkür ederek, amatör spora olan desteklerinin süreceğini dile getirdi. 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR