Batalla: Bursaspor'la özdeşleştim
Türkiye’de kendisini rahat hissettiğini belirten Pablo Batalla, “Eğer burada önüme bir fırsat çıkarsa bunu ciddi bir şekilde oturur, düşünür ve değerlendiririm” dedi.
BURSASPOR , 26 Kasım 2016 Cumartesi, 05:26
Batalla: Bursaspor'la özdeşleştim
Bursaspor’un Arjantinli yıldızı Pablo Martin Batalla, yayıncı kuruluş Lig TV’ye açıklamalarda bulundu. Yeşil Beyazlıların en sevdiği ve en uzun süre görev yaptığı kulüp olduğunu belirten Batalla, kendisini buraya ait hissettiğini belirterek, “Eğer insanlar bana baktıklarında Bursaspor’u mutlu görüyorlarsa ve beni özdeşleştirmişlerse bu beni gerçekten çok mutlu eder” dedi. 

ZAMAN GÖSTERECEK

Geleceğiyle ilgili de açıklamalarda bulunan yıldız Tangocu, 5 yaşından beri futbolun içinde olduğunu ve futbol dışında pek başka bir şey düşünmediğini ifade ederek, “Zaman ve kader ne gösterecek çok emin değilim. Bunu zamana bırakacağız ve göreceğiz. Ama Türkiye benim kendimi rahat hissettiğim ve sevildiğimi hissettiğim bir ülke. Eğer burada önüme bir fırsat çıkarsa bunu ciddi bir şekilde oturur, düşünür ve değerlendiririm” dedi. 

KAFA GOLLERİ SÜRPRİZ OLDU

Bu sezon attığı kafa gollerinin kendisi için de sürpriz olduğunu kaydeden Pablo Batalla, “Sürpriz yapmak, savunmaları şaşırtmak hoşuma gidiyor. Özellikle uzun forvetleriniz olduğunda rakip savunmacılar mutlaka onlara odaklanacaktır. Aslında bu kısa boylu oyuncular için bir fırsat. Son dönemde attığım kafa golleri kendime de sürpriz oldu. Çünkü ben de bu kadar olmasını beklemiyordum. Kanat oyuncularımızı kutlamak lazım” dedi.En iyi 

EN İYİ 10 NUMARA MARADONA 

Bursaspor’un 10 numarası Pablo Batalla kendisi için bu konumdaki dünyanın en iyi isminin Diego Armando Maradona olduğunu söyledi. Arjantinli yıldız, “10 numara pozisyonunun en iyisi için Leonel Messi’yi söylemek isterim ama onun yaptıkları 10 numarayı aşıyor. Bir Arjantinli olarak tabii ki dünya tarihinin en iyi 10 numarası Maradona” şeklinde konuştu. 
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR