Batalla çok üzgün
Arjantinli futbolcunun menajeri Suzan Naguf, “Pablo, Bursa'dan ayrıldığından bu yana üzüntülü. Hakkında çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. Beşiktaş da dahil hiçbir kulüpten teklif almadık” dedi.
BURSASPOR , 22 Ocak 2014 Çarşamba, 09:55
Batalla çok üzgün

Bursaspor Kulübü ile sözleşmesi devam etmesine rağmen ülkesi Arjantin'e giden Pablo Martin Batalla'nın menajeri Suzan Naguf, oyuncusuyla ilgili şu ana kadar Beşiktaş dahil hiçbir kulüpten transfer teklifi almadıklarını söyledi. Naguf, Bursaspor Kulübü ile Batalla arasındaki belirsizliğin, hiçbir ilerleme kaydedilmeden sürdüğünü belirtti. Batalla'nın, Arjantin'in başkenti Buenos Aires'te bulunduğunu belirten Naguf, “Pablo, kendisiyle ilgili gelişmeleri buradan takip ediyor. Günlük antrenmanlarını da burada sürdürüyor” dedi.

MUHATAP BİZ DEĞİLİZ

Naguf, Batalla'nın, Bursa'dan ayrıldığı günden bu yana üzüntülü olduğunu dile getirerek, hakkında çıkan transfer haberlerinin gerçeği yansıtmadığını vurguladı. Onun adının Türkiye ve yurtdışından birçok takımla anıldığını ifade eden Naguf, “Beşiktaş dahil şu ana kadar hiçbir kulüpten teklif almadık. Pablo Martin Batalla, Bursaspor'un sözleşmeli oyuncusudur. Transfer etmek isteyen kulüp bizimle değil Bursaspor Kulübü ile görüşecek. Bu nedenle konunun muhatabı biz değiliz, Bursaspor Kulübü’dür” ifadelerini kullandı.

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR