Batalla'ya rekor ceza
Bursaspor Yönetim Kurulu`nun kadro dışı bıraktığı Pablo Batalla`nın antrenmanlara katılmadığı için her gün artmaya devam eden para cezası, 920 bin TL`ye çıktı.
BURSASPOR , 24 Aralık 2013 Salı, 14:06
Batalla'ya rekor ceza

Teknik direktör Christoph Daum`la sorunlar yaşadığı için takımdan ayrılma kararı alıp ülkesi Arjantin`e dönen Batalla`yla ilgili belirsizliğin sürdüğü bildirildi. Daum`un da en son yaptığı açıklamada, "Onu sildim" dediği yıldız futbolcunun Brezilya`nın Sao Paulo kentinde ailesiyle birlikte tatil yaptığı öğrenildi. Bursaspor yönetiminin de Batalla`nın katılmadığı her antrenman için noter tespiti yaptırmaya devam ettiği belirtildi.
 
Menajer Suzan Naguf ise Batalla`nın tatilde olduğunu ve henüz Arjantin`e dönmediğini belirterek, Bursa`ya ne zaman döneceği konusunda kendisini bilgilendirmediğini söyledi.
 
İDMAN BAŞINA 25 BİN TL
 
Bu arada kulüp yönetiminin Batalla`ya çıkmadığı her idman için 25 bin TL para cezası uygulama kararı aldığı öğrenildi. Arjantinli futbolcunun cezasının şu anda 920 bin TL`ye ulaştığı ifade edildi. Batalla`nın çıkmadığı antrenmanlar için noter tespitine devam edildiği, cezasının da her geçen gün arttığı bildirildi.
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR