Batuhan Kör: Gurur duydum
Göztepe ile oynanılan kupa maçında 4 gol atarak dikkat çeken Batuhan Kör o karşılaşmanın ardından kendisiyle gurur duyduğunu söyledi. Batuhan doğru bir planlamayla Premier Lig'de oynamak istediğini söyledi.
BURSASPOR , 26 Aralık 2020 Cumartesi, 09:01
Batuhan Kör: Gurur duydum

Bursaspor'un bu sezon Türk futboluna kazandırdığı genç yeteneklerden Batuhan Kör, 4 gol attığı Göztepe maçından sonra kendisiyle gurur duyduğunu söyledi. Genç golcü, "Süper Lig takımına 4 gol atmak güzel bir şey. Takımımın çok büyük bir katkısı oldu. Eve vardığımda "kendimle gurur duydum" diyebilirim. Öncelikle her şeyimi Bursaspor'a vereceğim. Doğru planlama ile Avrupa'ya gitmek isterim. Ben İngiltere Ligi'nin bana uygun olduğunu düşünüyorum." şeklinde konuştu.

ŞAMPİYONLUKTAN SONRA

Transfer iddialarını normal karşıladıklarını dile getiren genç futbolcusu idolünün Cristiano Ronaldo olduğunu söyledi. Batuhan, "Son zamanlarda kendimi Timo Werner'e benzetiyorum, ama genel olarak idolüm Cristiano Ronaldo" şeklinde görüş bildirdi. Bursaspor'da oynamayan şampiyonluktan sonra karar verdiğini söyleyen Batuhan, "Ben o zaman da Bursa'da yaşıyordum ama altyapıda değildim, o şampi-yonluktan sonra bu kulübün bir futbolcusu olmayı hedef-ledim" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR