Beckham'ın hindi paylaşımı yanlış anlaşıldı! Yorumlara Türk bayrağı yağdı
Dünyaca ünlü futbol adamı David Beckham sosyal medya sayfasından hindi kestiği fotoğrafları paylaştı. Ünlü isim, fotoğrafı ingilizce hindi anlamına gelen 'Turkey' ifadesiyle paylaşınca sosyal medya karıştı.
MAGAZİN , 26 Aralık 2018 Çarşamba, 17:12
Beckham'ın hindi paylaşımı yanlış anlaşıldı! Yorumlara Türk bayrağı yağdı

Dünyaca ünlü futbol adamı David Beckham, sosyal medya sayfasından hindi kestiği fotoğrafları 'Turkey perfection (Hindi mükemmel) notuyla takipçileriyle paylaştı. Beckham'ın bu paylaşımındaki hindi anlamına gelen 'Turkey' kelimesini yanlış anlayan Türk hayranları ise büyük ilgi gösterdi.

ÇEVİRİ YANLIŞ ANLAŞILINCA SOSYAL MEDYA KARIŞTI

Bir dönemin yıldız futbolcusu David Beckham, Instagram hesabından hindi kestiği bir fotoğrafını "Turkey perfection (Hindi mükemmel)" notuyla sosyal medya sayfasından paylaştı. Ünlü isim yılbaşı hindisini keserken yaptığı bu paylaşıma İngilizce'de hindi anlamına gelen 'Turkey' ifadesini kullanınca sosyal medyada bir anda gündem oldu.

TÜRK BAYRAKLI YORUM YAĞDIRDI

Sosyal medyada kendisini takip eden Türk hayranları bu paylaşımın altına yorum yağdırmaya başladı. Büyük bir kesim ise Beckham'ın paylaşımının hindiyle ilgili olduğunu 'Turkey' kullanımının da yine bu kelimenin İngilizce karşılığıyla alakalı olduğunu yazdı. Ancak birçok hayranı, ünlü ismin paylaşımının altına Türk bayrağı emojisini koyarak ülkeye davet etti.

İşte Beckham'ın fotoğrafının altına gelen bazı yorumlar;

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR