Belhanda Gomis'in yanına gidiyor!
Aslan'ın menajerlere, "Belhanda'ya teklif getirin" çağrısı yanıt buldu. Gomis'in takımı Al Hilal, Faslı yıldız için girişimlere başladı. Sarı-Kırmızılı yönetim Belhanda'yı satıp transfere bütçe açmak için kolları sıvadı.
SPOR , 29 Mayıs 2020 Cuma, 09:10
Belhanda Gomis'in yanına gidiyor!

Galatasaray'da gündem Belhanda... Sarı- Kırmızılılar'da 5 milyon Euro'yu bulan yüksek maliyeti nedeniyle yeni sezon planlamasında düşünülmeyen Faslı yıldız için yönetim bir süre önce menajerlere, "Belhanda'ya teklif getirin" çağrısında bulunmuştu. Özellikle Güney ülkelerinde güçlü olan menajerlerle temasa geçen Sarı-Kırmızılılar karşılık buldu. Gomis'in takımı Al Hilal, Belhanda'ya talip oldu. İki kulüp arasında transferin gerçekleşmesi adına görüşmeler başladı. Daha önce Belhanda'dan en az 10 milyon Euroluk bir gelir elde etmeyi hedefleyen Galatasaray Yönetimi, Pandemi sürecinin ardından bu rakamı düşürdü.

5 milyona biter!

Yeni sezon planlaması için bütçeyi oluşturabilmek adına her fırsatı değerlendirmek isteyen Sarı- Kırmızılılar en düşük ihtimalle 5 milyon Euro bonservis bedeline Güney ekibini ikna etmeye çalışacak. Al Hilal'in ilk teklifinin 3.5 milyon Euro olduğu gelen haberler arasında. Galatasaray'da Diagne için de yönetimin aynı Belhanda'da olduğu gibi bir yol haritası çizmeyi hedeflediği ifade ediliyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR