Beren Saat ile İlker Kaleli'nin sürpriz buluşması
Beren Saat ve İlker Kaleli, geçtiğimiz gün Soho House'da bir araya geldi. İki ünlü oyuncunun, başrolünü üstlenecekleri yeni proje için buluştuğu söyleniyor.
MAGAZİN , 10 Mart 2017 Cuma, 07:50
Beren Saat ile İlker Kaleli'nin sürpriz buluşması

Asmalımescit'in popüler mekânlarından Soho House, geçtiğimiz günlerde sürpriz bir buluşmaya ev sahipliği yaptı. Beren Saat ve İlker Kaleli, mekânda bir araya gelip uzun süre sohbet etti. İddiaya göre merak uyandıran buluşmanın nedeni yeni bir proje. İki ünlü isim, başrolünü üstlenecekleri proje için bir araya geldi, detaylar hakkında görüştü. Projenin bir dizi mi yoksa sinema filmi mi olduğu ise şimdilik gizli tutuluyor.

Beren Saat, son olarak geçen yıl "Muhteşem Yüzyıl-Kösem" dizisiyle seyirci karşısına çıkmış, ancak dizisi beklenen ilgiyi görmemişti. İlker Kaleli'nin izlenme rekorları kıran dizisi "Poyraz Karayel" ise 1 Mart'ta yayınlanan son bölümüyle ekrana veda etmişti. Sona eren dizisinin ardından yeni projelere sıcak baktığını söyleyen Kaleli, şimdilerde sevgilisi Burçin Terzioğlu'yla tatile çıkmaya hazırlanıyor. Oyuncunun tatil dönüşü de yeni projesi için hazırlıklara başlamısı bekleniyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR