Berk Oktay'dan Yıldız Çağrı Atiksoy paylaşımı
Berk Oktay ile kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy'un Çeşme tatili sürüyor. Her fırsatta Atiksoy'a olan aşkını dile getiren Oktay, plajda sevgilisini öperken çekilen fotoğrafını Instagram'dan paylaştı
MAGAZİN , 29 Temmuz 2021 Perşembe, 10:42
Berk Oktay'dan Yıldız Çağrı Atiksoy paylaşımı

2020'de Merve Şarapçıoğlu'yla olaylı bir şekilde boşanan Berk Oktay, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy ile birliktelik yaşamaya başlamıştı. Geçtiğimiz aylarda yaklaşık sekiz aydır aşk yaşadığı Atiksoy'a evlenme teklifi eden Oktay, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

PLAJ ÖPÜCÜĞÜ

38 yaşındaki ünlü oyuncu, plajda sevgilisini öperken çekilen fotoğrafını Instagram'dan nazar boncuğu emojisi ile birlikte paylaştı. Nikah masasına oturmaya hazırlanan ve şimdilerde Çeşme'de tatil yapan ikiliye takipçileri çok sayıda "Mutluluklar" şeklinde yorum yağdırdı.

SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ

Evlilik teklifinin ardından müjdeli haberi takipçileriyle paylaşan Berk Oktay, el ele tutuştukları bu kareyi, "Beraber yaşlanalım mı?' dedim, 'Evet' dedi" notuyla yayınlamıştı.

Atiksoy ise, mutluluğunu, "Gel de 'Evet' deme... Sonsuzluğumuz bir olsun sevgilim" sözleriyle ifade etmişti. Çifte takipçilerinden çok sayıda "Mutluluklar" mesajı yağmıştı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR