Berna Laçin'i çıldırtan ahlaksız mesaj!
Güzel oyuncu Berna Laçin dün Regaip Kandil'ini sosyal medyadan kutladı. Takipçilerinden biri ahlaksız yorum yapınca Laçin çıldırdı.
MAGAZİN , 31 Mart 2017 Cuma, 10:09
Berna Laçin'i çıldırtan ahlaksız mesaj!

Oyuncu Berna Laçin, dün kandil dolayısı ile Twitter'dan kandil mesajı gönderdi. Sanatçıyı takip eden bir şahıs, Laçin'in bu Tweetine küfürlü bir cevapta bulundu. Bunun üzerine Berna Laçin, küfürbaz şahsın Tweetini paylaşarak ona cevap verdi.

BERNA LAÇİN RESMEN ÇILDIRDI

Oyuncu Berna Laçin, sosyal medya hesabından Regaip Kandili nedeniyle "Hayırlı kandiller" mesajı yazınca, bir sosyal medya kullanıcısı tarafından hakarete uğradı. Laçin, olay sonrasında "Hayırlı kandiller" diyene ana avrat küfreden dindarlar, bizim dindarlarımız..." yorumunda bulundu.

GÜZEL OYUNCU AHLAKSIZ YORUM YAPANI İFŞA ETTİ

Berna Laçin, Twitter ve Instagram adresinden "Hayırlı kandiller" mesajına "Berna bu mübarek gün kaşarlık yapma gene. Kandilin mübarek olsun de. Bırak şu sosyal mesaj vermeyi" şeklindeki hakaret içeren Twitter kullanıcısına "Hayırlı kandiller" demek de suç! Neymiş, kandilin kutlu olsunmuş! 3 ay önce bunu ben desem "gavur" ilan edilirdim. Doğum günü mü bu, kutlayalım!" ifadeleriyle tepki gösterdi. Sanatçı hakeret eden şahsın adını ve yazdıklarını paylaşmayı da ihmal etmedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR