BGC'de Sönmez Medya'nın gurur gecesi
Bursa Gazeteciler Cemiyeti (BGC) tarafından düzenlenen '2013 Gazetecilik Başarı Ödülleri', gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Gecede Sönmez Medya altı ödül birden aldı.
BURSA , 08 Haziran 2013 Cumartesi, 08:56
BGC'de Sönmez Medya'nın gurur gecesi

Geleneksel olarak düzenlenen '2013 Gazetecilik Başarı Ödülleri' yarışması  bu yıl da Bursa'nın başarılı gazetecilerini belirledi. Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde (AKKM) gerçekleştirilen törene Vali Şahabettin Harput, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, milletvekilleri, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda gazeteci katıldı. 2013 yılının en başarılı gazetecilerinin seçildiği törende Sönmez Medya altı ödül birden alamaya hak kazandı.

SÖNMEZ MEDYA'YA  ALTI ÖDÜL

Bekir Uğur Gür 'Hücre Tipi Eğitim' haberiyle Gazete Haber dalında 'başarı', Özgür Acer, 'Emniyet Dışarı Duman İçeri!' haberiyle Gazete Magazin Haberi dalında 'mansiyon' Dinçer Aydın Genel Köşe Yazısı dalında 'Dokuz Can, Bir Müslüm ve ... Göç Gerçeği' yazısıyla mansiyon, Tolgay Ataokay '16 Kaptanın Hakkı' yazısıyla Spor Köşe Yazısı dalında başarı ödülünün sahibi oldu.  Mesut Çaktı spor mizanpaj dalında  başarı ödülünü alırken, Süha Gürsoy da Markaj/ Taraftar Özel ile mansiyon ödülü almaya hak kazandı.

Tören öncesinde konuşan BGC Başkanı Nuri Kolaylı, Gezi Parkı olayları sırasında basın üzerinde baskı kurulduğunu belirterek, Bursa basınının ise objektif ve doğru haberleri yansıttığını söyledi. (Ergün DEMİRCİ)
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR