Bıçakla sürücüye saldırmıştı...
Ankara'da, bir aracın önüne direksiyon kırıp sürücüsüne bıçak çekerek trafiği birbirine katan trafik magandası yakalandı. Gözaltına alanın kamyon şoförü Erol Uzun'un bıçakla saldırdığı S.C. ile akraba oldukları ve alacak verecek meselesi yüzünden aralarında husumet olduğu belirlendi.
GÜNDEM , 23 Şubat 2019 Cumartesi, 19:06
Bıçakla sürücüye saldırmıştı...

TRAFİKTE DEHŞET

Sincan Yunus Emre Mahallesi Ayaş yolu istikametinde meydana gelen olayda kamyon şoförErol Uzun, seyir halindeyken otomobil sürücüsü S.C.'nin üzerine direksiyon kırdı. Bunun üzerine iki şoför de araçlarını durdurdu. Uzun, kamyonundan aşağı inerek S.C.'nin aracının yanına geldi ve bıçak çekti. Trafiği birbirine katan olayı arkadaki sürücüler de cep telefonlarıyla saniye saniye kaydetti.

GÖZALTINA ALINDI

Olayın medyaya yansımasının ardından çalışma başlatan Sincan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, olaya karışan kamyon şoförü Erol Uzun ile S.C.'yi gözaltına aldı. Gözaltına alınan Uzun'un bıçakla saldırdığı S.C. ile enişte oldukları ve alacak verecek meselesi yüzünden aralarında husumet olduğu belirlendi. 343 lira para cezası verilen Uzun, emniyetteki ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi. Uzun'un olayda kullandığı bıçağa da polis tarafından el konuldu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR