Bir ayda 4 kez düğün yapan seksi oyuncu...
Hintli oyuncu Priyanka Chopra geçtiğimiz ay muhteşem bir düğünle dünya evine girdi. Hindistan'daki düğünden sonra iki kez daha düğün yapan Chopra, bu kez de ünlü bir otelde resepsiyon düzenledi.
MAGAZİN , 28 Aralık 2018 Cuma, 23:08
Bir ayda 4 kez düğün yapan seksi oyuncu...

Geçtiğimiz ay muhteşem bir düğünle dünya evine giren ünlü oyuncu Priyanka Chopra ve şarkıcı Nick Jonas deyim yerindeyse düğün yapmaya bir türlü doyamadılar. Düğün kutlamalarını bitiremeyen yıldız adeta bir festival havasında kutlamalar düzenliyor.

BİR AYDA 4 KEZ DÜĞÜN YAPTI

Bollywood oyuncusu Priyanka Chopra ve Amerikalı şarkıcı Nick Jonas, Hindistan'daki muhteşem düğünlerinden sonra balayına çıkmış, dönüşte ikinci kez düğün yapmışlardı. Sonrasında üçüncü kez düğün yapan tüm Hollywood ünlülerinin katıldığı davetten sonra şimdi de dördüncü kez Hindistan'daki Delhi'deki Taj Palace'da bir resepsiyon düzenlediler.

ÖZEL TASARIM BİR KIYAFETLE KATILDI

Devlet başkanlarının, Hollywood ünlülerinin, yakın dostlarının katıldığı resepsiyonda Dior imzalı kırmızı bir elbise giyen Priyanka, kıyafetini Chopardmücevherlerle kombinledi. 36 yaşındaki aktrisin stilisti Mimi Cuttrell ise bugün, Priyanka'nın resepsiyonda giydiği elbisenin fotoğrafını paylaştı. Dior elbise ünlü oyuncu ve eski dünya güzeli Priyanka için özel olarak hazırlandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR