Bir dönem yanından ayırmadığı isimden Seda Sayan'a şok suçlama
Yıllar önce Seda Sayan'a programlarında yardımcı olan 'Mülaim' takma isimli Cengiz Çimen, katıldığı programda Sayan'ın kendisini cuma namazına gittiği için stüdyoda olmamasına sinirlenerek işine son verdiğini söyledi.
MAGAZİN , 26 Aralık 2018 Çarşamba, 13:02
Bir dönem yanından ayırmadığı isimden Seda Sayan'a şok suçlama

'Mülayim' ismiyle tanınan Cengiz Çimen ve eşi Sibel Çimen Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2 Sayfa programına konuk oldu. Programda çarpıcı açıklamalarda bulunan çiftten Cengiz Çimen, bir dönem programlarında yer aldığı Seda Sayan'ın kendisini cuma namazına gittiği için işinden ettiğini iddia etti.

"CUMA NAMAZINA GİTTİM, İŞİMDEN ETTİ"

Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına katılan 'Mülayim' ve eşi Sibel, Seda Sayan'la ilgili iddialarda bulundu. Sayan'ın sunduğu programda 'Mülayim'i canlandıran komedyen Cengiz Çimen'in cuma namazına gittiği için stüdyoda olmamasına sinirlenerek işine son verdiği iddia edildi.

İZLEYİCİLERİ İKİYE BÖLDÜLER

Cengiz Çimen ve eşi 14 yıl önce yaşanan olaylardan sonra piyasada iş bulamadıklarını ve zorlandıklarını anlattılar. Şimdilerde durumlarının iyi olduğunu söyleyen ikili, izleyicilerin bazılarından yıllar sonra bu konuları açtıkları için tepki görürken bazılarından da destek aldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR