Boşandığı karısının boğazını keserek öldürdü
İzmit'te pizzacıda kurye olarak çalışan Ömer Akdoğan, boşandığı eşi 40 Yaşındaki Sevginaz Tığlı'yı sokak ortasında boğazını kesti. Talihsiz kadın kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirirken, katil zanlısı eski eş ise olaydan bir süre sonhra polis merkezine giderek teslim oldu.
GÜNDEM , 21 Nisan 2014 Pazartesi, 09:24
Boşandığı karısının boğazını keserek öldürdü

Tüyler ürperten cinayet, bu akşam saat 20.00 sıralarında kentin en işlek caddelerinden İnönü Caddesi'nde Acısu sapağında meydana geldi. Bir pizzacıda motosikletli kurye olarak çalışan Ömer Akdoğan, boşandığı eşi Sevginaz Tığlı'nin oturduğu evin yakınındaki bir pastaneye giderek, burada beklemeye başladı. Akdoğan, bir süre sonra evine gitmek üzere pastanenin önünden geçen eşini förünce, dışarı çıkarak takip etmeye başladı. Ardından eski eşinin yolunu kesen Ömer Akdoğan, çevredekilerin dehşet dolu bakışları arasında Sevginaz Tığlı'nın boğazını bıçakla keserek  olay yerinden yaya olarak kaçtı.

Olay yerine yakındaki durakta vahşete tanık olanlar hemen polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Kanlar içerisinde yerde yatan Tığlı, yapılan ilk müdahalenin ardından ambulansla kaldırıldığı Kocaeli Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken, cinayetten kısa süre sonra polis merkezine giden zanlı Ömer Akdoğan teslim oldu. Eşinden ayrıldığı belirtilen Akdoğan, sorgulamaya alındı.

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR