Bozbey'den Sönmez Medya'ya ziyaret
Yaklaşan yeni yıl öncesi Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Sönmez Medya çalışanlarıyla bir araya geldi. Yerel seçimlere ilişkin de konuşan Bozbey, "Seçime nereden girersek girelim, kazanacağız" dedi.
BURSA , 25 Aralık 2018 Salı, 16:07
Bozbey'den Sönmez Medya'ya ziyaret

BOZBEY'DEN SÖNMEZ MEDYA'YA ZİYARET

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, yeni yıl öncesi Sönmez Medya'yı ziyaret etti. Bozbey'i, Sönmez Medya Genel Müdürü Burak Özgün ile Bursa Hakimiyet Gazetesi ve As TV Genel Yayın Yönetmeni Okan Tuna karşıladı. As TV çalışanları ile bir araya gelen Bozbey, yeni yıl öncesi iyi dileklerini ileterek, medya çalışanlarına çeşitli hediyeler verdi.

BOZBEY: KAZANACAĞIZ

2019'da gerçekleşecek olan 31 Mart yerel seçimlerinden dolayı yoğun bir döneme girildiğini belirten Bozbey, bu konuda basının büyük bir rolü olduğunu vurguladı.

Önemli bir sürece girildiğinin altını çizen Bozbey "Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için yola çıktıklarını ve nereden yola çıkılırsa çıkılsın kazanacaklarını ifade etti. Bozbey, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adaylığının ise 4 ocak 2019 Cuma günü parti merkezinde açıklanacağını belirtti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR