Bozcaada'da skandal görüntüler! Belediyeden bir açıklama daha yapıldı
Bozcaada'da turizm magandalarının ortaya çıkardığı skandal manzara sosyal medyada da tepki çekti. Parti yapan bir grubun geride bıraktıklarını çekip paylaşan belediye yetkilileri "Nasıl, parti güzel miydi? Yazık, çok yazık..." diye isyan etti. Öte yandan Bozcaada Belediyesi'nden bir açıklama daha yapıldı.
GÜNDEM , 19 Temmuz 2021 Pazartesi, 11:44
Bozcaada'da skandal görüntüler! Belediyeden bir açıklama daha yapıldı

Türkiye'nin dört bir yanındaki vatandaşlar bayram tatili ile beraber Ege ve Akdeniz kıyılarına akın etmeye başladı. Normalleşme sürecindeki ilk uzun tatil fırsatını değerlendirmek isteyenler turizm bölgelerinde yoğunluk oluşturuyor.

Oteller, tesisler, kamp alanlarında boş yer kalmadı. Kapasitesinin çok üzerinde misafir ağırlayan bölgelerden, 'istenmeyen' görüntüler de geliyor. Çanakkale'ye bağlı Bozcaada'da bayram tatilinin henüz başında isyan ettiren bir görüntü kaydedildi.

Bozcaada Belediyesi'nin yaptığı paylaşımda, sahilde eğlenen bir grubun geride bıraktığı 'manzara' gözler önüne serildi. Çöplerin ve kırık şezlongların olduğu görüntüler, Bozcaada Belediyesi'nin Twitter hesabından "Nasıl, parti güzel miydi? Yazık, çok yazık..." notuyla paylaşıldı. Görüntülerdeki 'vurdumduymazlık' sosyal medyada da tepki çekti.

BOZCAADA BELEDİYESİ'NDEN BİR AÇIKLAMA DAHA!

Bozcaada Belediyesi'nden yapılan yeni açıklamada ise, "İlçe Jandarma Komutanlığı yetkilileri, hem belediyemiz hem de halktan gelen tüm bilgiler ışığında bu işin sorumlularını tek tek tespit etmekte ve en ağır şekilde idari cezalandırma işlemlerini titizlikle uygulamaktadır." denildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR