Bu iddia çok konuşulur!
Genç popçu Yeşim Erçetin'in, şarkı almak için anlaştığı Berksan tarafından dolandırıldığı iddia edildi. Verdiği parayı geri alamayan Erçetin'in, şarkıyı da alamadığı öğrenildi.
MAGAZİN , 09 Temmuz 2016 Cumartesi, 15:19
Bu iddia çok konuşulur!
Geçtiğimiz aylarda single hazrılıklarına giren Yeşim Erçetin, şarkı almak için irtibatta olduğu Berksan’a, dinlediği 'Hayır' şarkısı için 10 bin TL verdi.    

İlk dinlediğinde şarkıyı isteyen Erçetin’e "Parayı peşin verirsen olur" diyen Berksan, şarkıyı teslim etmeden 10 TL aldı. Yeşim Erçetin "Bir anlaşma imzalayalım" dediğinde ise “Ben sana yanlış yapar mıyım?” yanıtını verdi.

Aradan geçen süreye rağmen şarkıyı teslim etmeyen Berksan’dan parasını geri isteyen Erçetin'in, türlü hakaretlere maruz kaldığı iddia edildi. "Parayı 2 bin TL kesintili ver" dediği halde parayı ödemeyen Berksan, “Biz parayı da şarkıyı da kendimize hediye ettik” dediği öne sürüldü. 

DAVA AÇACAK

Berksan ve Yeşim Erçetin arasındaki tartışmalara menajeri de dahil oldu. Bersan’ın menejeri, attığı mesajda Erçetin ile adeta dalga geçti. Bu gelişme üzerine Erçetin'in, mahkemeye başvurması için avukatına talimat verdiği öğrenildi.(güneş)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR