Bu kadarı 'Yok artık' dedirtti! Dayak yiyen kadını film izler gibi izlediler
Yozgat'ta geçtiğimiz haftalarda herkesi hayrete düşüren bir olay yaşandı. Akaryakıt istasyonun bir kadın, sevgilisi olduğu öne sürülen adam tarafından tekme tokat dövülürken; yaşanan olay ise marketin güvenlik kamerasına yansıdı. Söz konusu olayda adamın, kadının boğazına bıçak dayadığı görülürken; akaryakıt istasyonundaki kişilerin hiçbir şey yapmaması ise herkese pes dedirtti.
GÜNDEM , 23 Mayıs 2021 Pazar, 12:35
Bu kadarı 'Yok artık' dedirtti! Dayak yiyen kadını film izler gibi izlediler

11 Mayıs'ta bir akaryakıt istasyonundaki marketten alışveriş yapan 45 yaşındaki A.D, eski sevgilisi olduğu iddia edilen 24 yaşındaki Ş.T'nin saldırısına uğradı.

DEFALARCA VURDU

Marketin güvenlik kamerası kayıtlarına yansıyan saldırıda, Ş.T'nin yerdeki A.D'ye yumruk ve tekmeyle defalarca vurduğu görülüyor. A.D'nin boğazına sarılan ve elindeki bıçakla tehdit eden Ş.T, saldırılarını yerde de sürdürüyor.

SALDIRGAN TUTUKLANDI

Akaryakıt istasyonu çalışanlarının ve markete alışveriş yapmak için gelen bir müşterinin, yaşanan şiddet olayına tepki vermemesi ise dikkat çekti.Olay yerinden geçen polis ekipleri tarafından gözaltına alınan Ş.T, emniyetteki işlemlerin ardından sevk edildiği nöbetçi hakimlikçe tutuklandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR