Burak Altıparmak: Eksik oynadığımızı belli etmedik
Burak Altıparmak, Kocaelispor karşısında alınan yenilgiye rağmen takım olarak iyi bir mücadele ortaya koyduklarını söyledi. Deneyimli futbolcu, "Hepimiz aslan gibi savaştık. 10 kişi kalmamıza rağmen, bir kişi eksik oynadığımızı belli ettirmedik" dedi.
BURSASPOR , 09 Kasım 2021 Salı, 08:23
Burak Altıparmak: Eksik oynadığımızı belli etmedik

Bursasporlu Burak Altıparmak, Kocaelispor karşısında takım olarak iyi bir mücadele sergilediklerini söyledi. Takım arkadaşlarına ortaya koydukları futboldan dolayı teşekkür eden tecrübeli futbolcu, "Öncelikle ben takım arkadaşlarımın hepsine, 'ayağınıza yüreğinize sağlık' diyorum. Hepimiz aslan gibi savaştık. 10 kişi kalmamıza rağmen, bir kişi eksik oynadığımızı belli ettirmedik. Umarım önümüzdeki maçları aynı böyle bu şekilde istekli, motive olarak 3 puanla tamamlarız" dedi.

İYİ BİR GRAFİK ÇİZMİŞTİK

Milli maç nedeniyle lige verilen arayı en iyi şekilde değerlendireceklerini söyleyen Burak Altıparmak hedeflerinin İstanbulspor ile oynayacakları maçı kazanmak olduğunu dile getirdi. Burak, "Son dört maçtır galip geliyorduk ve iyi bir grafik çizmiştik. Bu maçı kazanamadık. Üzgünüz ama mücadele ve isteğimiz çok iyiydi. Bunları devam ettirip, kendimizi geliştirmeyi sürdürerek çalışarak İnşallah önümüzdeki İstanbulspor maçını sahamızda kazanmaya çalışacağız" diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR