Burak Sergen'den haber var! Bir aydır yoğun bakımdaydı...
'Sadakatsiz' dizisinin 'Haluk Güçlü'sü Burak Sergen, bir ay önce evinde rahatsızlanmış ve hastaneye kaldırılmıştı. Koronavirüse yakalandığı tespit edilen oyuncu, yoğun bakımda tedavi altına alınmıştı. Günlerdir hastanede olan bir çocuk babası Sergen'den sevindiren haber geldi.
MAGAZİN , 12 Mayıs 2021 Çarşamba, 16:41
Burak Sergen'den haber var! Bir aydır yoğun bakımdaydı...

Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Sadakatsiz'de Derin'in babasını canlandıran Burak Sergen, 12 Nisan günü evinde rahatsızlanınca hastaneye kaldırılmıştı. Koronavirüse yakalandığı tespit edilen ve yoğun bakıma alınan oyuncu, durumu ağırlaşınca entübe edilmişti.

NORMAL ODAYA ALINDI

Günlerce uyutulan Burak Sergen'den güzel haber geldi. TV100'ün haberine göre; sağlık durumu iyiye giden Burak Sergen, yoğun bakımdan normal odaya alındı. Ziyaret yasağı olduğu için kimseyle görüştürülmeyen başarılı oyuncunun önümüzdeki hafta hastaneden taburcu olması planlanıyor.

ROL GEREĞİ YOĞUN BAKIMDA

Öte yandan Sergen'in tedavisinin devam etmesi nedeniyle dizinin senaryosunda da değişiklik yapılmıştı. Geçtiğimiz hafta 28. bölümüyle ekranlara gelen 'Sadakatsiz'de Sergen'in rol gereği kalp krizi geçirerek yoğun bakıma alındı.

Dizideki tüm karakterlerin Haluk Bey'e geçmiş olsun dilekleri ilettiği sahneler izleyiciler tarafından vefa örneği olarak gösterildi.

OĞLU DA KORONAYA YAKALANMIŞTI

60 yaşındaki Burak Sergen'in Işıl Sergen ile evliliğinden dünyaya gelen 11 yaşındaki oğlu Cansın Sergen de geçtiğimiz haftalarda koronavirüse yakalanmış ve hafif şekilde atlatmıştı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR