Bursa AK Parti'de bomba paniği
Bursa'nın Orhangazi ilçesinde AK Parti ilçe teşkilatı binasında asılsız bomba paniği yaşandı. Bomba ihbarını yapan şahsın Bursa’da alkollü bir kişi olduğu ve polis tarafından gözaltına alındığı bildirildi.
BURSA , 09 Nisan 2014 Çarşamba, 11:16
Bursa AK Parti'de bomba paniği

Edinilen bilgiye göre, bomba ihbarı alan Orhangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, AK Parti ilçe binasına gitti. Güvenlik önlemi sebebiyle binayı boşaltan ekipler, tedbir aldılar. Bina içerisinde kimsenin olmadığına emin olan emniyet ekipleri, girişe şerit çekerek vatandaşların yaklaşmasını engelledi.

Parti binasında bulunan AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Kaya ve AK Parti yöneticileri ihbarın asılsız olabileceği ihtimalinde durarak binayı boşalttı. Bursa Emniyet Müdürlüğü'ndeki uzman ekibe haber veren Orhangazi emniyet güçleri, bir süre sonra alınan ihbarın asılsız olduğunu anlayınca binaya girerek son kontrollerde bulundu. Bina içerisinde arama yapan emniyet ekipleri, vatandaşların binaya girebileceğini ve her hangi bir tehlikenin olmadığını bildirdi.

ALKOLLÜ ŞAHIS GÖZALTINDA

Öte yandan ihbarcının alkollü olduğu ve emniyeti Bursa'dan aradığı öğrenildi. Bu kişi gözaltına alınırken, olayla alakalı tahkikat sürüyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR