Bursa'da 20 metreden düşen kaymakam uyutuluyor
Busa'nın Mustafakemalpaşa İlçesi'nde, yamaç paraşütü yaparken paraşütünün aniden kapanması sonucu yaklaşık 20 metre yükseklikten kayalıklara düşen Kaymakam Kazım Karabulut'un, yoğun bakım ünitesindeki tedavisi sürüyor. Beyin kanaması geçiren Karabulut'un, hayati tehlikeyi atlatamadığı ve hala uyutulduğu öğrenildi.
BURSA , 06 Ağustos 2013 Salı, 15:10
Bursa'da 20 metreden düşen kaymakam uyutuluyor

Musatafakemalpaşa Kaymakamı 48 yaşındaki Kazım Karabulut, geçtiğimiz pazar günü saat 13.00 sıralarında yanındaki iki arkadaşıyla birlikte yamaç paraşütüyle atlayış yapmak için Keltaş Köyü Elkızı Tepesi'ne bölgeye gitti. Hazırlıkların ardından paraşütüyle kendisini boşluğa bırakan Kaymakam Karabulut'un paraşütünün sağ tarafı rüzgarın etkisi ile aniden kapandı. Atladıktan sonra yaklaşık 20 metre yükselen Karabulut, kayalıkların üzerine düşerek yaralandı. Arkadaşlarının haber vermesi üzerine olay yerine gelen 112 Acil Servis ambulansıyla ilçedeki devlet hastanesine kaldırılan Kaymakam Karabulut, ambulans helikopter ile Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne götürüldü. Beyin kanaması geçiren ve vücudunda kırıklar olan Kazım Karabulut'un, kanama sonunda beyindeki basıncın azalması için ameliyat geçirdiği öğrenildi. Yoğun bakımda uyutulan Kaymakam Karabulut'un, hayati tehlikeyi atlatamadığı doktorları tarafından açıklandı.

Yakınları, Kazım Karabulut'un daha öncede yamaç paraşütü yaparken düşüp yaralandığını, buna rağmen bu tutkudan vaz geçmediğini söylediler.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR