Bursa da 2013'ün son, 2014'ün ilk bebeği
Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi'nde dünyaya gelen yeni yılın ilk bebekleri iktidar ve muhalefet parti temsilcilerini bir araya getirdi.
BURSA , 01 Ocak 2014 Çarşamba, 11:12
Bursa da 2013'ün son, 2014'ün ilk bebeği

Bursa zübeyde Hanım Doğumevi'nde dünyaya gelen yeni yılın ilk bebekleri iktidar ve muhalefet parti temsilcilerini bir araya getirdi.

Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi'nde 2013 yılının da son dakikalarında Aydın-Sevda Demir çiftinin 3 kilo 530 gram ağırlığında erkek bebekleri dünyaya geldi. Ardından yeni yılın ilk bebeği ise, 2014'ün ilk dakikalarında Serkan ve Gülşen Atasu çiftinin 'Muzaffer' bebekleri oldu. Çocuğunu gören Baba Serkan Atasu nun heycanlı olduğu gözlenirken çocuğunun ismini Muzaffer koyacağı belirtildi.

AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu ve Hüseyin Şahin, Ak Parti İl Başkan Vekili Cemalettin Torun, CHP Milletvekili Sena Kaleli, İl Başkanı Metin Çelik ve CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necati Şahin de yeni yılın ilk bebeğini karşılayanlar arasında yer aldı. Politikacılar, Baba Serkan Atasu'yu kutlarken yeni yılın ilk bebeğine altın taktı. Serkan Atasu, "Çok mutlu ve heyecanlıyım. Ne diyeceğimi bilmiyorum. Benim için çok önemli bir gün" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR