Bursa'da 72 saatlik kısıtlama sona erdi, vatandaş sokağa koştu!
72 saatlik sokağa çıkma kısıtlamasının sona ermesinin ardından vatandaşlar yağmura aldırmadan araçlarıyla sokağa döküldü. Bursa'nın İnegöl ilçesinde Emniyet ekipleri ana caddeleri trafiğe kapatarak araç geçişlerine izin vermedi.
BURSA , 04 Mayıs 2020 Pazartesi, 00:40
Bursa'da 72 saatlik kısıtlama sona erdi, vatandaş sokağa koştu!

Korona virüsü ardından tedbir amacıyla Türkiye genelinde dördüncü kez uygulanan 72 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması sona erdi.

Yasağın sona ermesinin ardından havanın yağmurlu olmasına rağmen İnegöllü vatandaşlar her hafta olduğu gibi yine araçlarıyla sokağa döküldü.

Emniyet ekipleri önlem amacıyla AVM kavşağı, Milli İrade Meydanı ve Atatürk bulvarını trafiğe kapatarak araç geçişlerine izin vermedi. Sürücüler ara sokaklarda bir süre tur attıktan sonra evlerine geri döndü.

Yasağın sona ermesiyle Bursa'da vatandaşlar yağmurlu havada bankamatik önünde ve trafikte araçlarıyla kuyruklar oluşturmaya başladı. Kısıtlamanın ardından kentin işlek caddelerde trafik yoğunluğu yaşandı.

Gece yarısı evlerinden çıkan çok sayıda vatandaş, Altıparmak Caddesi, İzmir-Ankara karayolu ve Kent Meydanı'nda trafik yoğunluğunun yaşanmasına neden oldu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR